Новости

Олександр Рассказов, Денис Буданцев, Слава Камінська KHAYAT Анна Трінчер та GROSU нагородили талановитих співаків країни на Star Holiday Fest

26 вересня в Києві відбувся V сезон Всеукраїнського вокального конкурсу Star Holiday Fest, за підтримки радіостанції NRJ, відомих продюсерів та зірок. Український бренд гаджетів Gelius став генеральним партнером заходу. 

У конкурсі взяли участь діти у віці від 6 до 18 років з усієї України. Юні вокалісти боролися за головний приз – написання авторської пісні від PARADIZ PRODUCTION, її запис на студії звукозапису FOXXSTUDIO та ротацію на радіо NRJ.  

До складу журі увійшли продюсери Олександр Рассказов, Вадим Лисиця, Денис Буданцев, а також українські артисти GROSU, KHAYAT, Слава Камінська, Анна Трінчер. 

Переможницею сезону і володаркою Гран-прі стала юна вокалістка з Запоріжжя MARIAM, яка вразила журі своїм рок-виступом.  

Перші місця в своїй категорії зайняли: Мартинюк Софія, Мартинюк Анастасія, AYA, Ткачук Марія, гурт Music Star. 

Деяких конкурсантів журі нагородили унікальними спец подарунками: Денис Буданцев та Олександр Рассказов запросили Нікіту Медведєва у якості ведучого провести програму на радіо NRJ TEEN PARADE, Вадим Лисиця запросив Сизову Анастасію разом попрацювати на студії над записом пісні, GROSU відмітила талановиту Міланію Дущак запрошенням  у зйомках свого майбутнього кліпу. Партнери проекту: виконавчий продюсер телеканалу Inrating Ольга Ротаренко подарувала ротацію кліпу Софії Білой та Марії Ткачук, підприємець, засновник «Тор CITY Кids», власник англомовних журналів Аліє Ткаченко-Джепарова відмітила свої фаворитів публікаціями в журналі.   

Також всі учасники конкурсу отримали футболки та фірмові гаджети від Gelius, переможці – бокси з гаджетами і рюкзаки. Не залишилося без подарунків і зіркове журі, якому Gelius вручив подарункові бокси.  

Також Партнерами Призового фонда виступили: піцерія KissLikePizza, KONG SUSHI, розвиваючі конструктори BitKit, мережа магазинів квіті по Україні «Floravipluxe Кyiv, виробник лялькових еко-будиночків  для дітей « NestWood », натуральні фруктові цукерки торгової марки Bob Snail Улітка Боб. 

Інформаційні партнери: телеканал Music Box, MUZVAR, телеканал Инрейтинг, журнал Отдохни, Лиза.юа, Happy Star, Luky Ukraine, журнал TOP CITY, журнал «Мир детсва и Чудес», «Main people» MEDIA Group of companies — всеукраинский журнал для дітей и пілітків, журнал BUSINKI LUXURY.