Личности

Зоряна Головата — перша українська коуч, що стала унікальною експерткою Forbes Monaco Grand Prix.

У травні вийшов спеціальний випуск журналу Forbes Monaco з фотографією семиразового чемпіона «Формули-1» Льюїса Хемілтона на обкладинці. Forbes Monaco Grand Prix присвячений королівським перегонам і «прикрашений» річним списком мільярдерів Forbes List 2021. Forbes Monaco входить до складу компанії Forbes Media, що спеціалізується на темах бізнесу, інвестицій, технологій, підприємництва, лідерства та способу життя. Контрибутори і експерти журналу — імениті фахівці різних тематичних областей. Серед них: Рэндалл Лейн, Ненсі Неслін, Норберт Рукер, Леннi Гудмен і ін. Унікальним експертом Forbes Monaco Grand Prix стала топ-коуч з України Зоряна Головата. Вона керівниця експертної групи з питань когнітивного управління. Лауреатка почесного конкурсу Socrates International Awards (United Kingdom). Випускниця спецкурсу «Лідерство. Особистості. Імідж »(Оксфорд). Делегатка тижня миру ООН (Женева). Авторка проекту «Гроші та Психологія».Її знання у фінансовій сфері підтверджені базовим економічною освітою (управління підприємством, банківська справа) і науковими дослідженнями в області психології (емоційна грамотність, психологічні основи розвитку особистості).У Зоряни Головатої 20 років практичного досвіду в сфері персональної психології фінансів. Вона авторка статей: «За лаштунками видимих ​​перемог», «Подвійні стандарти», «Система, що підтримує бізнес», «Чи є у вас план, міс?», «Як маніпулювати маніпуляторами» і інших. Експертний коментар від професійної членкині Американської Асоціації Консультантів Зоряни Головатої розміщений в розділі Есе поряд зі статтею відомого американського експерта, головного редактора Форбс США, контрибьютора Форбс Монако, автора бестселлера «Нульові», Рэндалла Лейна. 

Зоряна Головата

Ми запросили у Forbes Monaco матеріали публікації, а також отримали можливість поспілкуватися з Зоряною на особистій зустрічі в офісі у бізнес центрі IQ на Печерську. Це БЦ класу А+ з окремими VIP-входами та вертолітним майданчиком. В кабінеті топ коуча, відразу відчуваєш енергію успіху, і в той же час жіночності, яку надають гарні букети квітів, рожевий MacBook і сама Зоряна у жіночому образi. На столі розкритий конверт від редакції Форбс Монако і два примірника свіжого випуску журналу. 

Журнал Forbes Monaco

Зоряна, в експертному коментарі для Forbes Monaco, ви розповіли про психологічну перемогу. Як можна її визначити?  

У коментарі йдеться про психологічну перемогу над внутрішнім суперником. Тобто про розуміння себе, своїх завдань, емоцій, умінні управляти своїми реакціями. — Ви писали про когнітивну здатность, закладену в кожному з нас. І згадували про те, що її необхідно тренувати.

Про які способи розвитку цього навику йшлося?  

Когнітивні здібності — це те, що робить нас нами: здатність мислити, приймати рішення, відчувати, уявляти, міркувати і розуміти. Робота над розвитком когнітивних здібностей — це, по суті, постійна робота над собою. І кожна зміна або розвиток в даному напрямку можна вважати трансформацією. Перший крок до трансформації — усвідомленість.  

Чи можна будь-яку людину зробити лідером? Чи під силу коучингу подібна результативність?

Можна, якщо у людини є бажання бути лідером. Тоді будь-який метод буде результативним. Результат дає сама людина. Методи коучингу в даному контексті вирішують три питання: 

1.Допомогти визначити істинність вашої мети і бажання. 

2. Допомогти знайти найкоротший шлях для досягнення поставленого завдання. 

3. Підтримувати в процесі і шукати нові цілі й нові виклики. 

Зоряна Головата

Ось рядки з вашої статті:

«Теорія, що широко застосовується в управлінні, прийшла зі спорту. Вона каже, що ні влада, ні статус, ні фінанси не перемагають в повній мірі суперника всередині нас.І лише від способу мислення залежить результативність дій ».

І в зв’язку з цим питання: як потрібно мислити, щоб досягати бажаного результату? Коучинг навчає цьому?

   Коучинг — це одна з технік, що дає розуміння суті, допомагає пошуку «потрібних» вам відповідей або для аналізу особистості та психологічної ідентифікації. Сьогодні вранці чоловік прочитав мені одну фразу: «Ти знаходишся там, де твої думки. Твоє завдання — спрямовувати думку туди, де насправді ти хочеш перебувати ». Це відповідь на питання, як треба думати, щоб досягати мети: формулювати думки з точки отриманого бажаного результату, і ви там обов’язково опинитеся.  

Зоряна, дякуємо за приділену увагу. Рядки зі статті Лейна говорять нам: «Зараз не час ні для кожного з нас, ні для мільярдерів бути маленькими ..» І в цьому істина. Час розвиватися до великих масштабів, заявляти про себе і не зупинятися на досягнутому. Час прогресу і переходу в новий вимір. Час високої конкуренції і можливостей. Ми щиро вітаємо з виходом вашої експертної статті в Forbes Monaco!

журнал Forbes Monaco